ثبت ‌نام در سايت به معني پذيرش اين ضوابط و مقررات است:


عضويت در سايت يا خريد از آن به مفهوم اطلاع کامل و پذيرفتن کليه شرايط ( آف آل ) مي‌باشد.

 

افراد، مسئول حفاظت از شناسه و رمز عبور خود مي‌باشند و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام رمز عبور جدید در خواست کند و در صورتي که شناسه و رمز عبور خود را در اختيار شخص ديگري بگذارند مسئوليت ناشي از اين عمل به عهده‌ي آن‌ها است.


از آن‌جا که کد خريدار بر اساس اسم و اطلاعاتي که او ارايه کرده تنظيم مي‌شود مسئوليت صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات داده شده به ( آف آل ) بر عهده‌ي کاربر است.


از آن‌جايي که پرداخت ما بر اساس سيستم درگاه الکترونيکي بانک‌هاي معتبر کشور تنظيم شده است، ( آف آل ) مسئول مشکلات احتمالي پرداخت بانک‌ها نخواهد بود.


اگر مشتري پس از مهلت تعيين‌شده در سايت، براي استفاده از کد به فروشگاه يا مرکز ارايه‌ي خدمات مراجعه کند ( آف آل ) هیچگونه مسئوليتي در مورد از بين رفتن فرصت خريد مشتري ندارد.


افراد موظفند تمامی نکات مربوط به هر پيشنهاد را با دقت مطالعه نمايند تا از هرگونه سوء تفاهم احتمالی جلوگیری شود.


ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.


تولید غیرقانونی، فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات، که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

 

 

 فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

 

الف- بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

ب- پرداخت مبلغ تعیین شده ( با اعمال تخفیف ) به‌صورت آنلاین به حساب ( آف آل )

ج- ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌ صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تامین‌کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه‌کننده کالا و خدمت به‌ طور مستقیم

 

تبصره ۱- ارسال رسید کالا و خدمات منوط به حدنصاب رسیدن تعداد خریداران که در هنگام فروش از سوی شرکت تعیین شده است، می‌باشد و در غیر این صورت ( به حدنصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده ) قرارداد بین کاربر عضو و ( آف آل ) فسخ و شرکت وجوه واریزی را به‌ صورت اعتباری برای کاربر عضو برای خریدهای آینده در حساب مجازی ویژه‌ای که برای هر عضو تعیین شده است، نگهداری می‌کند.

چنانچه کاربر عضو قصد استرداد وجوه را داشته باشد، به شرط اعلام حساب خود به ( آف آل ) ، ظرف مدت حداکثر 72 ساعت وجوه به حساب مشارالیه واریز می‌شود. همچنین به وجوه مذکور هیچگونه سودی تعلق نمی‌گیرد.

 

تبصره ۲- با ارسال رسید کالا و خدمات، کاربر عضو باید در مدت زمان تعیین شده به‌صورت حضوری به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای کاربر ارسال شود، هزینه‌های مربوطه به‌طور کلی بر عهده ( آف آل ) نیست.

 

تبصره ۳- چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات ( تامین‌کننده ) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند،( آف آل ) مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین‌ کننده کالا و یا خدمات است.

 

تبصره ۴- ( آف آل ) هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد.

 

تبصره ۵- در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از کوپن کالا و خدمات به اتمام رسد و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، ( آف آل ) مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

 

تبصره ۶- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

 
Nitaran Web Design