میزان تخفیف پیشنهادها چقدر است؟

 

 همانطور که به صورت جداگانه در هر پیشنهاد مشخص شده است پیشنهادهای واقعی از (1% ) الی 100% رایگان ) در اختیار عزیزان قرار میگیرد. در این تخفیفها تقریبا بالاترین قیمت در بازار و بیشترین تخفیفی که ما قادر هستیم به شما ارائه دهیم عنوان میگردد.

 


اشتراک و عضویت در سایت چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارد؟

 

اشتراک در سایت امکان دریافت  پیشنهادها را از طریق پست الکترونیک فراهم می‌کند در حالی که با عضویت در سایت حساب مجزایی برای شخص شما روی وب‌سایت تعریف می‌شود که برای خرید پیشنهادها الزامی است.

 


پیشنهاد امروز را دوست دارم. چگونه باید آن را خریداری کنم؟

 

کافی است فقط روی دکمه خرید کلیک کنید. اگر تا‌کنون عضو سایت نشده‌اید، مراحل عضویت را پشت سر گذاشته و با استفاده از کارت بانکی خود به‌ صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید.


 
من کد پیشنهاد را دریافت کرده ام،‌ پیش از رفتن به محل استفاده از آن باید چه کار کنم؟

 

ممکن است شما برای مراجعه به آن مکان نیاز به گرفتن وقت قبلی داشته باشید. بنابراین با ایشان تماس بگیرید. بخش مربوط به شرایط را مطالعه کرده و طبق آن عمل کنید.

 


 
اگر زمان استفاده از پیشنهاد به پایان رسیده باشد ؟

 

‌پیشنهاد دیگر قابل استفاده نخواهد بود و ارزش خود را از دست داده است. بنابراین شرایط پیشنهاد را کامل خوانده و به زمان انقضا توجه کنید. 

 

 

چرا باید برخی از پیشنهادها به یک حد نصاب برسد؟

 

برخی از پیشنهادها مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگزاری تور می باشند. این حداقل از سوی فروشندگان به آف آل اعلام می گردد. برای سایر پیشنهادها ، با اولین خرید شما می توانید از خرید خود لذت ببرید.

 

اگر یک پیشنهاد به حد نصاب نرسد چه می‌شود؟

 

چنانچه در شرایط خاصی این اتفاق رخ دهد، پیشنهاد مورد نظر فعال نمی‌شود. در این حالت مبلغ پرداختی شما درحسابتان ذخیره می‌شود و شما می‌توانید از این اعتبار برای خرید پیشنهادهای دیگر استفاده کنید و یا در صورت نیاز برای انتقال این وجه به حساب بانکی خود از طریق تلفن با آف آل هماهنگ کرده تا وجه مورد نظر به حساب شما بازگردانده شود.

 


چرا به دوستانم پیشنهاد دهم تا آنان هم پیشنهادها را خریداری کنند؟

 

ما می‌توانیم با پیشنهاد خرید به دوستان‌مان هم شانس استفاده از یک فرصت استثنایی را به آنان بدهیم‌ و هم شرایطی را فراهم کنیم که با استفاده از پیشنهادات لذت حاصل از آن را در کنار دوستانمان تجربه کنیم و هم آنها را در فواید آف آل مثل تخفیفات 100% رایگان و یا در برنده شدن احتمالی جوایز قرعه کشی ها شریک کنیم.

 


یک پیشنهاد خریداری کرده‌ام چگونه از آن استفاده کنم؟

 

کافی است یک پرینت از خرید خود که از طریق حساب شما در سایت آف آل هم قابل دسترسی است، بگیرید و یا کدهای اختصاصی خود را در هنگام خرید به فروشنده ارائه دهید و با ارائه این کد به فروشنده از خرید پیشنهاد خود لذت ببرید.

 


آیا باید پیشنهاد را همان روز خرید استفاده کرد؟

 

خیر، هر پیشنهاد یک بازه زمانی مشخص به‌ عنوان تاریخ مصرف دارد که در هنگام خرید برای شما مشخصات آن قابل مشاهده است.

 


آیا می‌توان پیشنهادها را به‌عنوان هدیه برای فرد دیگری خریداری کرد؟

 

بله . شما می‌توانید پیشنهادها را خودتان چاپ و دریافت کنید و به آنان هدیه دهید و یا تصویر برگه را برایشان ارسال بفرمایید تا خودشان چاپ و استفاده کنند.

 


 

 هرپیشنهاد ویژه یک نفر" به چه معناست" ؟

 

یعنی با هر کد پیشنهاد یک نفرمی تواند از سرویس های ارائه شده استفاده نماید.
 

 


 بدون محدودیت در خرید پیشنهاد" به چه معناست " ؟

 

یعنی هر نفر می تواند به تعداد دلخواه کد پیشنهاد برای خود یا دوستان ، اقوام و سایرین خریداری نماید.البته توجه نمایید که در قسمت محدودیت استفاده هر نفرمشخص می گردد که هر نفر حداکثر از چند کد پیشنهاد برای خود می تواند استفاده کند.
 

 


 
هر کد پیشنهاد ویژه یک سفارش" به چه معناست" ؟

 

یعنی با هر کد پیشنهاد تنها می توانید یک سفارش که مخصوص مثلا رستوران و کافی شاپ است را دریافت نمایید و در صورت سفارش بیشتر هزینه جداگانه بر عهده شما می باشد.

 

 

در صورت تمایل به سفارش بیشتر، هزینه بر عهده مشتری می باشد" به چه معناست " ؟

 

یعنی شما می توانید تا سقف کد پیشنهاد خریداری شده سرویس بگیرید و در صورت سفارشی بیشتر از سقف پیشنهاد هزینه جداگانه در محل قابل پرداخت است.
 

 

 

 

رمز عبور یا نام کاربریم را فراموش کرده ام؟

 

شما میتوانید به راحتی در هنگام ورود , به قسمت ( نام کاربری يا رمز عبور را فراموش کرده ايد؟ ) مراجعه و با وارد کردن آدرس ایمیلتان آن را در ایمیل خود دریافت کنید.

 

 

 

چگونه اطمینان حاصل کنم که خرید آنلاین امنیت دارد؟

 

در دهه اخیر پرداخت و خرید آنلاین در اکثر کشورهای دنیا به‌عنوان یک روش بهینه رایج است. وقتی از حساب بانکی از طریق اینترنت مبلغی را جابه‌جا می‌کنید هیچ تفاوتی با واریز نقدی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز ندارد. چون نهایتا تمام این پرداخت‌ها از طریق اینترنت بین بانک‌ها انجام می‌شود. هنگام خرید و یا اضافه کردن اعتبار به حساب خود در سایت آف آل شما به سایت بانک مورد نظر خود متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.

 


آیا می‌توان به روش دیگری غیر از آنلاین خرید را انجام داد؟

 

بله، شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود برای خرید پیشنهادها  را از طریق کلیه کارت‌های عضو شتاب به شماره کارت   5327  7057 2910  5022   به نام آقای ( مجید مهدوی )  انتقال دهید سپس در هنگام خرید خود برروی سایت، با انتخاب گزینه پرداخت کارت به کارت، چهار رقم انتهایی شماره کارت خود به همراه شماره تراکنش بانکی خود را وارد نمایید. در این حالت نیز تیم آف آل خرید شما را ثبت خواهد کرد.

 
 
Nitaran Web Design